Македонија
17. March 2019 - 14:47

Маж нападнат од три лица во Скопје

Вчера во 22:50 часот во Полициската станица Центар, 34-годишниот Е.Б. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 19:20 часот на улица „Кеј 13-ти Ноември“ бил физички нападнат од три лица. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.