Џет-Сет
23. јуни 2017 - 15:24

Марија се разведува по само една година брак, еве каде живееше познатата водителка

Марија Килибарда и Владимир Радмановиќ се разделија по само година дена брачна заедница, а водителката повеќе не носи бурма.

И покрај тоа што Марија Килибарда и Владимир Радмановиќ се венчаа далеку од јавноста, на приватниот имот на кошаркарот во Стари Бановци, популарната водителка пред година дена откри како изгледа погледот од вилата вредна милион долари.

Се проценува дека вилата на кошаркарот е близу милион долари, а Марија откри како изгледа дел од куќата во која живееше.

Имено, таа со фановите на Инстаграм сподели фотографија на која може да се види дворот кој е покрај самиот брег на Дунав.