Џет-Сет
21. јуни 2016 - 11:15

Мараја Кери ги воодушеви фановите (фото)

Мараја Кери ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотографија на својот Инстаграм профил на која е облечена во секси градник од тантела.

- Што да облечам, праша пејачката, а 30.000 воодушевени фанови ја лајкуваа фотографијата.

Не требаше долго време да објави уште една, а потоа и уште една. 

Мараја Кери се пофали и со голем прстен, подарок од милијардерот Џејмс Пакер за кого планира да се омажи по разводот од раперот Ник Канон.