Македонија
14. July 2019 - 18:44

Малолетничка физички нападната во Скопје

Синоќа во 20:15 часот Б.Ц (46) од Скопје, пријавил дека околу 13:00 часот на бул ,,АСНОМ“ во Скопје, неговата малолетна ќерка физички била нападната од М.А. од Скопје. По документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.