Џет-Сет
3. January 2018 - 12:01

Македонската пејачка ги покажа огромните голи гради

Познатата фолк пејачка Лидија Милошевиќ Саманта и оваа година пред најлудата ноќ ја испочитува својата традиција:да се слика во црвено! Тоа и носело среќа.
 
Овој пат тотално ја збуни публиката во онаа позитивна насока. Таа пред фотообјективот на камерата се сликаше во црвено секси здолниште со што ги побудале Македонците, а и сите оние кои имаат можност да се закачат на нејзиниот фб-профил.

 

 

A post shared by Lidija Milosevic (@lidijasamanta) on

 

A post shared by Lidija Milosevic (@lidijasamanta) on