Македонија
11. September 2019 - 20:25

Мајка пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот 15-годишен син

Вчера во 13.00 часот во Полициската станица Аеродром, В.Н.(37) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот 15 - годишен син. Тој и претходно во повеќе наврати го напуштал домот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.