Македонија
12. December 2018 - 12:04

Мајка од Скопје моли за помош - исчезна нејзиниот син

Семејство од Скопје во паника, исчезна 26-годишно момоче. Според информациите на полицијата,. вчера во 19,00 часот во Полициското одделение Петровец М.Т.(44) од Скопје пријавила дека на 10.12.2018 година во непознат правец се оддалечил нејзиниот син С.П.(26).
Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.