Џет-Сет
20. August 2017 - 18:51

Мајка на две деца објави експлицитна фотографија: Морав да се соблечам гола

Бренди Гленвил, ѕвездата на риалити шоуто „Вистинските домаќинки од Беверли Хилс“, објави фотографија на која е гола, за да го спречи своето поранешно момче да ја уценува.
 
43- годишната Гленвил, неодамна на Инстаграм постави фотографија на која е само во танга гаќички, што ја изненади јавноста. Мајката на двете деца на својот сајт објасни која е причината за провокативната слика.
 
„Ми се јави еден маж со кој се гледав, и индиректно ми наговестуваше дека планира да ме уценува. Рече дека ќе ја продаде фотографија која му ја испратив додека бевме заедно, доколку не му дадам пари. Ги разгледав сликите во телефонот и сфатив дека оваа е најексплицитната фотографија која ја доби и се одлучив да ја објавам за да не ме уценува“ – изјави Гленвил.