Живот
18. May 2016 - 16:52

Луди фантазии за мажите кои сакаат секс со девојки - Блогерка го шокираше целиот свет!

Блогерката, Ајлин Кели (20) од Њујорк, во центарот на вниманието на медиумите дојде благодарение на својот жежок блог и профил на Инстаграм, кој го следат повеќе од 300 илјади луѓе.
 
Блогот почнала да го пишува уште како средношколка, отворено зборувала за прашања поврзани со секс кои ги мачеле повеќето тинејџери. Но , денес таа меѓу своите фанови има и некои светски познати имиња, пренесува „index.hr“.
 
Поради своето детско лице, Ајлин е наречена модерната Лолита.
 
- Таа е 12.годишна девица во неволја, - изјавила Ајлин која се нашла во центарот на скандалот откако во јануари Њујорк пост објави статија за неа под наслов „Ја охрабрувам имагинацијата на мажите кои сакаат да имаат секс со девојки, јас не гледам проблем во тоа.