Џет-Сет
15. October 2017 - 11:24

Лила го прослави 46. роденден

Атрактивната водителка Лила Стојановска вечера го прослави својот 46. роденден.

Таа роденденот го славеше со своите пријатели во една од скопските кафеани. Лила на социјалните мрежи сподели дел од вчерашната атмосфера.

Погледнете.