Џет-Сет
17. July 2017 - 12:41

Лепа Брена во бикини покажа дека на 56 години има неверојатно тело

Откако снаата на Лепа Брена, Александра Пријовиќ, објави фотки од одмор и ги полуде мажите, дојде ред на Лепа Брена. Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно тело.