Џет-Сет
13. July 2017 - 21:38

Лепа Брена открива колку пати неделно има секс

Фолк ѕвездата Лепа Брена неодамна беше во центарот на интерсирањето на јавноста поради шпекулациите дека има сериозни проблеми со здравјето, а потоа и по падот на настапот во Књажевац. Прво остро демантираше, а потоа слатко се насмеа за својата незгода.

Сепак, она што многумина ги интересира е нејзиниот интимен живот, за кој Брена со задоволство сака да зборува, но без да се допре до приватните детали, посебно сексуалните. Меѓутоа овој пат направи преседан и проговори за активностите меѓу четири ѕида. Имено, Лепа Брена ја прашаа каков и е сексуалниот живот, а таа искрено одговори:

-Тоа кога ќе го зграпчиме денот. Па каков секс, не е тоа на повелете. Тоа кога имаш слободен ден можеш да планираш, а тоа е значи, еднаш неделно. Кој ќе зграби два пати, тој е среќен, вели низ насмевка Брена.