Џет-Сет
9. January 2017 - 18:53

Конечно стана мајка: Познатата актерка се породи на 43 години

Актерката Данијела Врањеш стана мајка во 43. години и на свет донесе девојче. Преубавата вест ја објави таткото на детето, тапанарот Игор Малешевиќ.

- Денеска во 8.55 се роди Ема Малешевиќ. Благодарам на тато, благодарам на мама, Данијела ти објасни, напиша Малешевиќ.

Фотографијата со гордиот татко ја објави водителката Ирина Вукотиќ.

-Тато Малешевиќ - напиша Ирина.