Џет-Сет
8. September 2015 - 11:33

Ќерката на Весна Змијанац пееше само по градник!

Пејачката Николија Јовановиќ овој викенд имаше настап во една сомборска дискотека каде ја забавуваше публиката до раните утрински часови.

На настапот таа се појави во градник од бела тантела и фармерки, со што дојде до израз нејзината извајана фигура.

1nik500

Ќерката на Весна Змијанац доби низа комплименти на сметка на нејзиниот изглед.