Џет-Сет
10. November 2016 - 13:12

Ќерката на Цеца откри каква навика има нејзината мајка

Анастасија Ражнатовиќ откри мала тајна за една навика на Цеца. Таа откри дека мајка и од дете ја фотографира додека спие во авион.