Џет-Сет
11. August 2016 - 10:23

Ќерката на Цеца има ново момче

Ќерката на Светлана Ражнатовиќ Цеца, Анастасија, има ново момче. Таа со него објавува фотки на социјалните мрежи, а фановите се изненадени од тоа како пукнала тиквата меѓу неа и Костадин.