Џет-Сет
19. November 2015 - 13:36

Ќе бидам посветена мајка: Марија Шерифовиќ бремена?

Познатата пејачка Марија Шерифовиќ во интервју за српски магазин откри дека едвај чека да стане мајка.

По бројните шпекулации дека таа прати третмани за вонтелесно оплодување, Марија се отвори.

„Не е важен полот на детето, мислам дека би била добра и посветена мајка. Не знам дали Србија желно исчекува мои наследници, но штом имам, со задоволство ќе ја споделам убавата вест“, изјави пејачката.