Џет-Сет
21. January 2018 - 19:53

Ким Кардашијан се соблече пиштол гола и предизвика хаос на Инстаграм

Откако објави дека таа и Кејни Вест во понеделникот добија ќерка која ја роди сурогат мајка, Ким Кардашијан тоа го прослави така што се соблече гола.

Старлетата на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е гола во кревет и го запали интернетот. Убавицата за само неколку часа доби 2,5 милиони лајкови.

 

Night Cap

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on