Џет-Сет
11. August 2015 - 21:10

Ким Кардашијан бремена и гола

Риалити ѕвездата Ким Кардашијан веќе неколкупати се сликаше целосно гола за насловните списанија на неколку американски магазини. Сега на „Инстаграм“, Kим се соблече, како што вели, да им покаже на злобниците дека навистина е трудна, а не ја лажира бременоста и има најмено сурогат мајка.

Во долгото објаснување за голата фотографија, Кардашијан се правда дека некогаш фотографите ја фаќаат пред, некогаш после јадење и затоа е секогаш различна.

Старлетата го очекува второто дете со раперот Канје Вест.