Џет-Сет
24. August 2017 - 13:31

Карлеуша се соблече и го сруши интернетот!

Јелена Карлеуша овие денови одмора во Атина, заедно со својата мајка Дивна. Јелена направила неколку фотографии, а една привлече најмногу внимание.

Јелена се фотографирала покрај базен, а фотографијата собрала преку 68 илјади лајкови за три часа.

- Лето во Атина, напишала Карлеуша, а фотографијата ја постирала и на Твитер.