Џет-Сет
24. December 2017 - 19:15

Карлеуша ја откри својата „хорор“ приказна од својот дом

Во духот на празниците и Нова Година која се ближи Јелена Карлеуша сакала да ја накити новогодишната елка, но дошло до проблеми. Но, не еден, туку неколку проблеми. 
- Таа со фановите споделила кратка порака на Твитер.
 
- Кратка празнична хорор приказна: Денеска ја китам мојата 3,5 метри висока елка. На преубавите украсни лампиони кои сум ги купила, нема ниту еден конец. За се, се виновни кучето и мачето, ова го напишала Карлеуша.

Се надеваме дека пејачката ќе успее да ја накити елката без да ги изгуби своите нерви.