Џет-Сет
22. јуни 2016 - 10:23

Карлеуша го покажа мачето: Фотографијата на Јелена ги воодушеви фановите!

Пејачката Јелена Карлеуша објави фотографија од своето маче и ги воодушеви фановите, кои постојано ја лајкуваа сликата. Белата мачка има сини очи, кои ќе ве остават без здив.
 
За неполни шест часа малиот Цезар собра 30.000 лајкови.