Џет-Сет
20. November 2015 - 15:43

Карлеуша е се попопуларна во САД - Порно актерка сподели фотографија од пејачката со жежок коментар

Јелена Карлеуша е се попопуларна во САД. Овој пат таа го привлече вниманието на познатата порно актерка Џена Џејмисон.
 
 
Под фотографијата на Јелена со напис:
 
„Ок, ти тверкуваш? Јас се појавувам во Вог!“
 
 
На ова Џена додаде:
 
„Јас ги правам двете работи истовремено“.