Џет-Сет
6. May 2016 - 18:57

Јелена Карлеуша „ненамерно“ го покажа своето „маче“

Јелена Карлеуша ужива да позира, а кога се фотографира веднаш споделува со своите фанови кои будно ја пратат секоја нејзина објава на Инстаграм профилот.

Тоа дека Јелена во прв план секогаш го претставува својот сексапил веќе одамна ни е познато, но овој пат таа отишла чекор понапред.

Облечена во црн долен веш кој едвај ги прекрива интимните делови, завзела еротска поза која ќе ја распамети машката публика.

Како тоа изгледа погледнете сами: