Џет-Сет
29. February 2016 - 12:34

Јелена Карлеуша гола и мокра!

Јелена Карлеуша често поставува свои секси фотографии на социјалните мрежи, а овој пат спреми посебно изненадување на фановите.
 
Судејќи по фотографијата пејачката е гола. Таа се капе во пенлива када, а кадарот открива само еден дел од телото, само да ви ја разгори фантазијата.
 
Како изгледа Јелена Карлеуша гола и мокра, погледнете, па проценете сами.