Џет-Сет
15. March 2017 - 12:21

Јелена Карлеуша е бремена?

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ го чекаат своето трето дете. Судејќи по коментарите на нејзината последна слика која беше објавена на Инстаграм, Јелена го чека третото бебе, откако ги роди ќерките Атина и Ника.
 
Коменатрот гласи, чекаме трето ангелче.
 
Пејаката сеуште се нема огласено по овие тврдења.