Македонија
21. February 2019 - 15:09

Исчезнатиот 35-годишен скопјанец пронајден починат во Нерези?

Последната информација за исчезнатиот скопјанец која утринава ги препрлави социјалните мрежи е дека тој е пронајден починат. Според пордатоците на досие.мк неговите колеги од програмерска компанија го пронашле во Нерези.

Се работи за Горан Атанасовски.

Од МВР за КУРИР потврдуваат само дека Атанасовски е исчезнат, но не откриваат повеќе детали.

Последнни информации кои ги има семејството е дека е виден вчера помеѓу 14:00 и 15:00 часот на локација кај Беверли трговскиот, од каде заминал накај Бриколаж во Сиво металик волксваген поло, со рег. СК-3104-АО.

Облечен е во кошула и панталони. Ве молиме ако имате било каква информација, јавете се на 072-224-522 или пријавете во полициска станица.