Македонија
21. December 2018 - 15:53

Исчезнат маж од село Петровец

На 20.12.2018 година во 10:00 часот Ј.Т.(58) од село Петровец, скопско пријавила дека на 17.12.2018 година од домот во непознат правец се оддалечил нејзиниот брат Р.Ј.(63).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.