Македонија
26. December 2015 - 13:59

Исчезна скопјанец - Семејството трага по него

Вчера во 20:10 часот во Полициската станица „Аеродром“, А.А.(59) од Скопје, пријавил дека на 24-ти овој месец околу 11:00 часот, во непознат правец се оддалечил неговиот татко П.А.(82). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.