Џет-Сет
15. March 2017 - 10:03

Интернетот експлодираше: Џеј Ло објави селфи после секс, погледнете кој е со неа во кревет!

Хаос на интернет настана кога Џеј Ло објави провокативно селфи од кревет, на која е снимена со нејзиниот нов дечко Алекс Родригез.

Кога сфати дека претера, Ло ја избриша фотографијата од својот Инстаграм профил, но предоцна бидејќи цел свет ја виде.

Оваа е фотографијата за која сите зборуваат.