Македонија
24. јуни 2019 - 22:49

Инцидент во Стајковци

Д.Т. (25) од Скопје вчера во 21 часот пријавил дека во угостителски објект во с.Стајковци, скопско, бил физички нападнат од Б.Т.(30) од с.Брњарци, скопско.

Се работи на расчистување на случајот.