Македонија
26. May 2019 - 18:57

Инцидент во кафеана во Скопје

На 25.05.2019 година околу 22,40 часот во СВР Скопје Ф.М.(23) од Скопје пријавил дека пред угостителски објект во населба Илинден бил физички нападнат од З.И. вработен како обезбедување. Се превземаат мерки за расчистување на случајот.