Џет-Сет
23. March 2016 - 9:43

И Тамара славеше Младенци: Погледнете каков подарок доби од Дејан Манасков!

Вчера сите брачни парови кои се венчале минатата година славеа Младенци.

Па така и нашатa популарна пејачка Тамара Тодевска на својот Фејсбук профил се пофали дека доби оригинален подарок по повод празникот.

Таа објави фотографија од бонсаи дрво и се заблагодари за преубавиот подарок кој го добила од Дејан Манасков. Навистина неверојатен и уникатен подарок.

1tamara macka