Џет-Сет
20. October 2017 - 14:56

Храбро: Вака изгледа Мелита без грам шминка

Поранешната водителка Мелита Ракчевич, редовно привлекува внимание со фотографиите кои ги објавува на социјалите мрежи каде секогаш е нашминкана и дотерана.

Овојпат таа ги изненади своите фанови и објави фотографија од себе си во теретана, во спортска облека и без шминка.

Еве како Мелите изгледа и во вакво издание: