Македонија
5. September 2016 - 15:15

Хорор во Аеродром: Четиригодишно девојче падна од 7 кат на зграда

Четиригодишно девојче паднало денеска од 7 кат на зграда на ул. „Владимир Комаров“ во скопски Аеродром.

Од МВР за МИА информираат дека девојчето паднало околу 10.45 часот и оти со тешки повреди е пренесено во Ургентниот центар.