Живот
21. December 2018 - 9:44

Хорор: Како преживеа овој човек - камерите на автопатот снимија чудо, ова го нема ниту во филмовите

На социјалните мрежи се појави снимка која утрово ја снимија камерите пред словачкиот тунел Борик.

Нешто пред пет часот до тунелот забрзано дошло БМВ, кое удрило во заштитната ограда, полетало и удрило во врвот на тунелот.

По неколку вртења во воздух слетал на тркала.

Возачот на БМВ-то (44) од автомобилот излегол неповреден, а алкотестот покажал дека не конзумирал алкохол, соопшти полицијата.