Живот
28. February 2017 - 12:25

Ги фотографирала додека имале секс пред нејзината куќа - Ова не е прв пат!

Мајка на две деца, здогледала како еден пар има секс под мостот пред нејзината куќа во Бриџвотер во Сомерсет.
 
Лара Шимак (19) ги пружала испраните алишта, кога видела пар кој има секс среде бел ден. Таа вели дека ова е трет пат да види ваква ситуација во близина на својата куќа и е загрижена тоа да не го видат нејзините деца.
 
- Во дневната соба имам голем прозорец. Ги ставав алиштата на радијатор, тогаш ги видов, рекла лара.
 
Таа вели дека биле под мостот биле 10 до 15 минути, пренесува Дејли Меил.
 
- Тој почна да ја бакнува, а таа ја крена ногата и почна... Затоа решив да ги фотографирам и да ги ставам на интернет бидејќи што не сакам вакво нешто повторно да се случи, - рекла таа.
 
Тоа место многу луѓе го користат за да си ги прошетаат своите миленици, па ја шокирало што парот помислил дека тука никој нема да ги види.
 
Фотографиите погледнете ги ТУКА.