Македонија
14. July 2019 - 20:43

Физички нападнато 20-годишно момче во Скопје

На 14.07.2019 год. во 04.10 часот А.А(20) од Скопје, пријавил дека на ул.Горно Лисиче пред угостителски објект физички бил нападнат од едно лице. Се работи на расчистување на случајот.