Македонија
28. October 2019 - 19:02

Физички нападнат Скопјанец

Вчера во 23.57 часот во СВР Скопје, К.Т. од Скопје пријавил дека на ул.„Боца Иванова“ едно лице физички го нападнало и му одзело чанта со пари. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.