Македонија
15. August 2019 - 19:50

Физички нападнат 37-годишен Скопјанец

На 15.08.2019 во 05,00 часот во СВР Скопје А.А.Ц.(37) пријавил дека околу 03,40 часот на булеварот “Партизански одреди“ бил физички нападнат од неколку лица. Се работи на расчистување на случајот.