Џет-Сет
25. јуни 2016 - 12:59

Фатена како изневерува: Дара Бубамара снимена среде секс во хотел!

Големо внимание привлече видеото на Дара Бубамара снимено во еден белградски хотел.

Маре, Вед’ма и Дара Бубамара снимиле спот за песната „Карма“, а видеото е снимено во еден белградски хотел, што предизвика многу коментари.

Дара Бубамара ги покажа своите огромни гради, па завршила во кревет со непознато момче.