Џет-Сет
3. May 2018 - 19:36

Емина покажа со кого ги поминува тешките денови: Домот е…

Популарната пејачка Емина Јаховиќ, која периодов поминува низ развод со Мустафа Сандал, на својот Инстаграм профил објави фотографија со која ги разнежни своите многубројни следбеници.

Имено, убавата пејачка објави фотографија на која ја бакнува својата мајка, порачувајќи:

„Домот е каде што е мама“.

 

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on