Џет-Сет
25. September 2017 - 12:33

Ексклузивни детали од венчавката на Ибица: Погледнете ја луксузната вила каде престојува Наташа Беквалац

Наташа Беквалац вечерва ќе се заколне на вечна љубов со својот избраник Лука Лазукиќ со кој чека и дете.

Парот како и нивните гости престојуваат во лускзна вила со огромен базен кој веќе подготвен за забавата. Сепак, венчавката ќе биде покрај море.

Имено, Лука за нивниот најсреќен ден закоупи прекрасен ресторан на плажа, каде парот ќе го изговори судбоносното „ДА“, а ќе ги забавува двајца поизнати диџеји. Како што пишуваат српските медиуми, венчаницата на Наташа е долга и романтична како и декорацијата на целокупниот простор.