Џет-Сет
28. јуни 2017 - 11:54

Душко ја разоткри: Го покажа вистинското лице на Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша не им дозволува на своите данови на социјалните мрежи да ја видат како изледа во природа. Затоа таа своите фотографии ги обработува во фотошоп, користи разни филтери и додатоци што фотографиите ги прави уште подобри.

Но нејзиниот сопруг излега не се разбира многу во начините за подобрување на фотографиите, па на Инстаграм постојано споделува слики од тоа како навистина изгледа неговата сопруга Јелен, облечена во едноставна гардероба и речиси без снимка.

Фановите одлично ги прифатија овие фотографии, и и напишаа на Јелена дека одлично изгледа.