Балкан
16. May 2016 - 17:18

Дали е ова нормално? - Сопругот на убиената Јелена одлучил да ...

Нуди дует со починатата Јелена! Последната песна која Јелена почнала да ја снима пред убиството, Марјановиќ планира да ја понуди на најголемата фолк ѕвезда и така да направи хит. 
 
Зоран Марјановиќ, сопругот на убиената пејачка Јелена Крсмановиќ, планира започнатата песна од сопругата  да и ја понуди на Цеца, дознава српски Курир!
 
Тој и претходно најавуваше дека ќе ја довбрши песната која Јелена почнала да ја снима, а за српски Курир открил дека би сакал песната да ја доврши Цеца!
 
- Сакам да ја завршам таа песна. Чекав да поминат 40 дена за да се средам психички и да влезам во студио, - вели Зоран.
 
Според неговите зборови, тој би сакал другиот дел од песната да го испее токму Цеца, бидејќи таа била една од омилените пејачки на Јелена.