Џет-Сет
25. November 2016 - 12:48

Цецо, каде ти се гаќичките?! - Ражњатовиќ доминира во секси здолниште!

Кога Цеца ќе одлучи да доминира со изгледот, тоа изгледа вака.

Пејачката вчера се појави на роденденска прослав во црна провидна кошула и тесно црно фустанче.

Бидејќи фустанот имаше линии, се гледа дека Цеца нема гаќички.