Џет-Сет
23. May 2018 - 17:01

Цеца објави фотографија на која е гола - веднаш доби непристојни понуди од фановите

Светлана Ражнатовиќ Цеца се почесто ги користи социјалните мрежи за комуникација со фановите.

Таа овој пат се одлучи да ги „здрма“ фановите со фотографија која ја објави на Инстаграм на која пејачката на сите им се чини дека е потполно гола.

Меѓу коментарите се најдоа и многу интересни, а еден од нив гласи:

-Ех да сум малку постар или вие помлада сега ќе се обидев да ви се додворувам. Но вака не ми останува ништо друго освен да се воодушевувам на вашата неизмерна убавина и да уживам во вашите убави песни, стои во еден од коментарите под нејзината објава на Инстаграм