Џет-Сет
10. јуни 2020 - 15:57

Цеца и нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ заразени со коронавирус

Светлана Цеца Ражнатовиќ е позитивна на коронавирус а како што пишува blic.rs, позитивен е и нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ.

Целото семејство Ражнатовиќ било на тестирање бидејки биле во контакт со луѓе кои се позитивни на коронавирус на прославата што ја организирале за раѓањето на синот на Вељко.