Џет-Сет
14. October 2015 - 9:38

Бред Пит и Анџелина Џоли го урнаа интернетот - Еве зошто

Цел свет едвај ја чека премиерата. Бред и Анџелина повторно заедно снимија филм. Погледнете го трилерот за By the Sea.