Џет-Сет
28. July 2015 - 12:45

Без срам: Рада Манојловиќ објави селфи од постела!

Рада Манојловиќ во неколку наврати покажа дека не се срами од ништо и дека нема комплекси.
 
Без срам таа често објавува фотографии без грам шминка. Така и денес на својот Инстаграм профил објави фотографија од кревет каде ја покажа природната убавина.
 
„Мал одмор после патување и настап“, напишала пејачката покрај фотографијата.